Kita vertus, neužmirštuolė nėra originalus projektas. Jis siejamas su tarpukario Vokietijos masonų veikla. O šiandien neužmirštuolė reiškia pagarbą visiems, kas žuvo dėl masonų idėjų, ir žinoma visame pasaulyje. Ši gėlė yra ir Alzheimerio ligos simbolis. Tačiau aišku viena, kad ji neturi jokių sąsajų su patriotų krauju aplaistytais Lietuvos valstybingumo simboliais – Vyčiu, Gedimino stulpais ar Trispalve. Tad šiuo atveju akivaizdžiai stengiamasi pakeisti visuomenės sąmonėje esančius valstybinius simbolius naujais, itin daugiaprasmiais ir atsietais nuo konkrečių laisvės kovų. Taip formuojamas naujas laisvės kovų suvokimas.
Šiais metais pažymime atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-metį. Todėl LRS valdybos 2020m. rugsėjo 9 d. sprendimu NR. SV-S-1672 sudaryta Atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-čio minėjimo darbo grupė, kuri turėjo sudaryti numatomų renginių bei lėšų poreikio jiems planą. 2020 m. rusėjo 22 d. darbo grupė LRS valdybai nusiuntė raštą „Dėl logotipo „Laisvės liepsna“, kuriame konstatavo: „<...>Atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-mečio minėjimo grupės 2020 m. rugsėjo 21 d. posėdyje buvo svarstytas 2011 metais Giedriaus Reimerio sukurtas ženklas-logotipas „Laisvės liepsna“. Giedrius Reimeris pateikė adaptuotą (pritaikytą) ženklą-logotipą „Laisvės liepsna“ su įrašytais metais – 1991–2021. Darbo grupės posėdyje visais balsais buvo nutarta naudoti Giedriaus Reimerio sukurtą ženklą-logotipą „Laisvės liepsna 1991–2021“<...>“. Jau kitą dieną Seimo valdyba pritarė bendru sutarimu darbo grupės siūlymui.
Gyvename laisvoje šalyje, kur galima nevaržomai rinktis. Tad belieka patiems atsakyti į klausimą – ar jūs renkatės oficialų ženklą-logotipą „Laisvės liepsna“, ar atspindinčią siaurus partinius interesus neužmirštuolę?